Телефон: +38 (098) 033 00 03

БЛОГ

Актуальні тренди інтер’єрної моди в 2020 році

Якщо ви прагнете оточити себе красою і кращим, що існує у світі довершених інтер’єрів, вам треба знати актуальні тренди дизайну 2020 року. Тренди в інтер’єрі змінюють один одного плавно і повільно, тому особливості, що зароджуються, будуть актуальні ще декілька років.

Заклик до Sustainability

У 21 столітті головною темою стає sustainability – стійкість, стабільність, до якої на словах прагне весь світ, хоча й продовжує жити в повній невизначеності. Надбання спокою серед шуму: володіння все більшою кількістю матеріальних речей вже не сприймається як гарантія щастя. Мова про те, щоб цінувати чітко сформульовані, функціональні об’єкти дизайну та концепції. Високоякісні матеріали, елементи ар деко і майстерність ручної роботи.

Ар деко – джерело натхнення для майстрів дизайну

Одному зі стилів, тих самих, що надихають, розкішному і гламурному ар деко пророкують посилення позицій. Скандинавський стиль відійде в тінь, звільняючи подіум для ар деко з його місією вражати та залишати приємний присмак розкоші.

Сучасна класика

Цей стиль в інтер’єрі не здає позицій і продовжує знаходитися на високих позиціях.

Італійські мотиви

Якщо раніше в тренді був скандинавський дизайн, то найближчими роками задавати тон в інтер’єрній моді обіцяє естетика Італії. Тобто актуальними будуть багаті текстури, складні кольори, відсутність гострих кутів та вишуканий декор : меблі і обробка по-італійськи – декор вже сам по собі.

Колір Neo mint (пастельний відтінок зеленого)

Нейтральні тони можуть привносити в інтер’єр спокій — те, чого так не вистачає людям у сучасному світі. Проте смарагд, індиго, бордо і споріднені їм кольори — інтернаціональний дизайн-тренд вже декілька років. Саме такий ментоловий колорит скоро домінуватиме у світі моди та інтер’єрів. Ментоловий фігуруватиме разом з відтінком cassis, отриманим від поєднання рожевих та фіолетових тонів, з відтінком дині, який описується як молочний приглушений тон, так званий м’який жовтий. У 2020 році колір відкриється для світу моди та декору у своїй свіжій ментоловій версії.

Принцип Relax/Recharge

Цей принцип — повне занурення в обрану палітру кольору. Його тотальна присутність на стінах, стельових та підлогових покриттях доповниться відповідним забарвленням меблів. Дизайнери використовуватимуть метод градієнта та омбре для отримання гармонійного колірного балансу. Різні комбінації відтінків одного спектру спрямовані на формування “правильного” зорового сприйняття.

Тактильність та чуттєвість

Текстура відіграватиме важливу роль в сучасному дизайні. Шкіра, оксамит, натуральне дерево. Все, що має виразну текстуру. Все, до чого хочеться доторкнутися, відчути і зрозуміти на тонкому рівні.Тому варто орієнтуватися на тактильні, приємні на дотик текстури та фініші : оксамит, замшу, м’яку шкіру.

Естетичні основи

На зміну яскравим стінам прийшли акцентна підлога і спокійна не контрастна стеля. Довгострокова тенденція — декорування стелі цікавими дизайнерськими люстрами, софітами та підвісами. Декоративним трендом 2020 року можна сміливо вважати освоєння стельової поверхні. Геометричні візерунки та орнаментальні мотиви можуть стати головним акцентом в інтер’єрі.

Скло

Міжкімнатні розсувні панелі зі скла або легкого металу — це еталонне дизайн-рішення для інтер’єрів 2020. З гарними прозорими перегородками зонування стає по-справжньому творчим процесом, а дизайн інтер’єру набуває стильного вигляду. Велика кількість прозорого скла — актуальний тренд майбутнього року. Скло універсальне, воно органічно поєднується з будь-якими фактурами та текстурами і здатне додати інтер’єру об’єм та легкість. Підбираючи модні скляні предмети, звертайте увагу на масштаб: чим більше, тим краще.

Мармур

Мармур буде як і раніше хітом, але замість звичного природного кольору в тренді буде чорний, рожевий, блакитний матеріал.

Модний Must Have метал — золото

У 2020 буде актуальний метал, але в теплих і дорогих відтінках — золото, латунь. Метал знайде нові, ще цікавіші й несподівані, сфери застосування, не лише як елемент декору предметів меблів, але як самостійні акценти оформлення та арт-об’єкти.

Дзеркала. Дизайнерський культ

Дзеркальні композиції — актуальний прийом візуальної зміни інтер’єру.У тренді будуть вертикальні дзеркальні поверхні з декількох частин дзеркала. Призначення таких дзеркальних конструкцій – створення нового вигляду інтер’єрного простору.

Гексагони. Геометричний тренд

Шестигранні плиточки та принти — ще один геометричний тренд, який в інтер’єрі виступає тонким, проте виразним акцентом.Гексагони на підлозі виглядають особливо стильно та привабливо. Проте великі барвисті флористичні принти також обіцяють стати хітом на ряду зі строгою геометрією.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

З'явились питання ? Зв'яжіться з нами. Натисніть тут.